Teraskatused

Ruukki värvkattega pinnatud materjalid kombineerivad endas terase tugevuse ja survetöödeldavuse tsingi ning värvi korrosioonikindlusega.  

Värvkattega teras on tänu oma kauakestvusele, esteetilisele välisilmele ja vormitavusele suurepäraseks alternatiiviks kasutamisel hoonete katustel ja fassaadidel.

 Armorium Ruuki 50 Plus     UUDISTOODE

Originaalse disainiga jõuline katuseprofiil. Kõrgeima lainega kiviprofiil turul ja Ruukki tooteportfellis. Originaalne jõuline kuju, mis sobib eeskätt suurtele pindadele ja nõudlikele hoonetele. Profiilikujuline räästaserv  - tulemuseks  visuaalselt meeldiv lainesammuga harmoneeruv räästajoon. Tekstuurne matt pinnaviimistlus. Väga vastupidav kulumisele ja ilmastikumõjudele, maksimaalne kasutusiga. Saadaval 9 värvitooni sh. unikaalsed veinipunane, lillakaspunane ja šokolaadipruun.

Armorium katuseprofiilil on 50-aastane tehniline ja 20-aastane esteetiline garantii.

Loe lisa

Adamante Ruukki 50 Plus

Profiilikujulise räästaservaga, uuendusliku disainiga pilkupüüdev katuseprofiil. Profiili iseloomustavad kõrged sirgete külgedega sümmeetrilised pikilained. Profiilide suurepärane külgkattuvus ja uudse kujuga räästaserv vähendavad vee ja lume sattumist jätkukohtadesse, mis kindlustab katuse veepidavuse ja pikaealisuse. Struktuurne matt pinnaviimistlus. Väga vastupidav kulumisele ja ilmastikumõjudele, maksimaalne kasutusiga.   Saadaval 9 värvitooni sh. unikaalsed veinipunane, lillakaspunane ja šokolaadipruun.

Adamante katuseprofiilil on 50-aastane tehniline ja 20-aastane esteetiline garantii.

Loe lisa

Finnera moodul Ruukki 40 Plus

FEB Forma on tagasivaltsitud räästaserv ehk räästavalts, mis annab Finnerale visuaalselt esteetilise ilme ning viimistleb kogu katuse. 
Tagasivaltsitud räästaserv kaitseb teraslehte sadevete ja korrosiooni eest - parem ilmastikukindlus ja pikem kasutusiga.

Standardmõõdus 1190mm x 730mm, kaalult kerged 3,9 kg/tk.  Ideaalne keerulistele katustele. Ainus katuseprofiil, mida saab paigaldada üksinda. Tänu räästavaltsile ühilduvad moodulid ilma nähtavate jätkukohtadeta, kindlustades katuse veepidavuse. Kergelt struktuurne matt pinnaviimistlus. Hea ilmastikukindlus ja pikk kasutusiga. Saadaval 5 värvitoonis.

Finnera moodulil on 40-aastane tehniline ja 15-aastane esteetiline garantii.

Loe lisa

Teraskivi FEB Forma® Ruukki 40 ja Teraskivi FEB Forma® Ruukki 30

Populaarne katuseprofiil unikaalse FEB Forma räästavaltsiga. FEB Forma on tagasivaltsitud räästaserv ehk räästavalts, mis annab Teraskivile visuaalselt esteetilise ilme ning viimistleb kogu katuse.   

Tagasivaltsitud räästaserv kaitseb teraslehte sadevete ja korrosiooni eest - parem ilmastikukindlus ja pikem kasutusiga.

Kaasaegne viimistletud disain. Kergelt struktuurne matt või sileda kergelt läikiva pinnaviimistlusega. Hea ilmastikukindlus ja pikk kasutusiga. Sobib erineva arhitektuuriga hoonetele, erinevatesse keskkondadesse. Saadaval mitmes värvitoonis.

Teraskivi FEB Forma Ruukki 40-l on 40-aastane tehniline garantii ja 15-aastane esteetiline garantii.

Teraskivi FEB Forma Ruukki 30-l on 30-aastane tehniline garantii ja 10-aastane esteetiline garantii.

Loe lisa FEB Forma® Ruukki 40 ja 30

 

Teraskivi ECO Ruukki 30

profiilile iseloomulik madal lainekõrgus ja traditsioonilisele katusekattele omane kuju.

sileda kergelt läikiva pinnaviimistlusega.

mõõdukas kasutusiga taskukohase hinnaga.

sobib ideaalselt renoveeritavatele viilkatusega majadele.

saadaval 3 värvitooni.

Teraskivi Eco on Ruukki 30 kvaliteediklassi kuuluv toode, millel on 30-aastane tehniline ja 10-aastane esteetiline garantii.

Loe lisa Teraskivi ECO Ruukki 30

 

Profiil T20 Ruukki 50 Plus ja Profiil T20 Ruukki 30

Katus igat tüüpi hoonetele. Sirgjooneline disain, minimalistlik välisilme. Struktuurse mati  või sileda kergelt läikiva pinnaviimistlusega. Lihtsa vormi tõttu sobib nii tänapäevastele kui vanematele hoonetele. Saadaval mitmes värvitoonis.

Profiil T20 Ruukki 50 katuseprofiilil on 50-aastane tehniline ja 20-aastane esteetiline garantii.

Profiil T20 Ruukki 30 katuseprofiilil on 30-aastane tehniline ja 10-aastane esteetiline garantii.

Loe lisa T20 Ruukki 50 ja 30 Plus

Classic C Ruukki 20 Plus ja Classic D Ruukki 50 Plus

Aegumatu ehitusklassika. C - profiili lainepõhi on sile, D - profiili lainepõhi on kahe soonega. 

Räästavaltsiga Classic C ja D profiilile on iseloomulik sile pind ning pikisuunalised korrapärased valtsühendused. Viimistletud lõpptulemus ilma nähtavate  kruvideta  ja räästavaltsiga. Unikaalne lukustussüsteem võimaldab profiili paigaldada madala kaldega katusetele. Struktuurne matt pinnaviimistlus. Väga vastupidav kulumisele ja ilmastikumõjudele, maksimaalne kasutusiga. Sobib väga erineva arhitektuuriga hoonetele. Saadaval 11 värvitooni.

Räästavalts on katuseprofiili tagasivaltsitud räästaserv, mis garanteerib tavapärasest parema niiskuse- ja korrosioonikindluse.

Classic C ja D katuseprofiilil on 50-aastane tehniline ja 20-aastane esteetiline garantii.

Loe lisa Classic C Ruukki 50 Plus

Loe lisa Classic D Ruukki 50 Plus

  Classic Economy A Ruukki 30 ja Classic Economy B Ruukki 30

Traditsioonilist valtskatust järgiv profiil taskukohase hinnaga. A - profiili lainepõhi on sile, B - profiili lainepõhi on kahe soonega.

Profiilile on iseloomulik sile pind ning pikisuunalised korrapärased valtsühendused. Räästakinnitus nähtavate kruvidega. Sileda kergelt läikiva pinnaviimistlusega. Mõõdukas kasutusiga taskukohase hinnaga.  Sobib erineva arhitektuuriga renoveeritavatele hoonetele ja madala kaldega katustele. Saadaval 6 värvitooni.

Classic Economy A ja B katuseprofiilil on 30-aastane tehniline ja 10-aastane esteetiline garantii.

Loe lisa Classic Economy A Ruukki 30

Loe lisa Classic Economy B Ruukki 30

   Classic Premium Ruukki 50 Plus

Classic Premium Ruukki 50 Plus Räästavaltsiga elegantne ja ajatu tippklassi katus.

Räästavalts on katuseprofiili tagasivaltsitud esiserv, mis annab katusele esteetilise välisilme ja kaitseb teraslehte sadevete ning korrosiooni eest.

Unikaalne katuseprofiil ilma nähtavate kruvikinnitusteta. Parim kujupüsivus tänu reljeefsele pinnatöötlusele. Vähenenud müratase tänu profiili alusküljele lisatud eliisolatsioonimaterjalile (integreeritud vilt parandabheliisolatsiooni kuni 6 dB). Unikaalne lukustussüsteem, mis võimaldab profiili paigaldada väga madala kaldega katustele. Väga vastupidav kulumisele ja ilmastikumõjudele, maksimaalne kasutusiga. Sobib väga erineva arhitektuuriga hoonetele. Saadaval 2 värvitoonis.

Classic Premium katuseprofiilil on 50-aastane tehniline ja 20-aastane esteetiline garantii.

Loe lisa

Teraskatuse turvatooted

Käiguteede paigaldamine  katustele on vajalik, et tagada ohutu ligipääs korstnate, läbiviikude, katuseakende või antennide juurde.


lumetokeLumetõkked tuleb paigaldada sissekäikude, räästa all kulgevate kõnniteede, puhke- ja mängunurkade kohale, kus katuselt allalibisev lumi võib põhjustada õnnetusi. Samuti ka räästarennide ühenduskohtade kaitseks allalibiseva lume ja jää eest.

katusesildredel

 

 

Katusesillad, redelid ja piirded on valmistatud vastupidavast tsingitud terasest, mis on kaetud värvkattega. Lai kinnitusdetailide valik võimaldab turvatooteid paigaldada erinevatele katuseprofiilidele.

Loe lisa 

 

 

Koostööpartnerid

Enco Est mvJanere mvLiimpuit mv  monier mvroto mvruukki mv

schiedel mvSFSintec mvteevenpuit mvVELUX mvwurth mv

Kontakt

OÜ Astro Ehitus
Loosauna
75219 Kihmla küla
Anija vald Harjumaa
Reg kood 10284613
KMKNR EE100332636
E-mail: info[at]astroehitus.ee