Kivikatused

Betoonist katusekivid

Betoon on naturaalne ja looduslik materjal mida on lihtne kasutada ja turvaline usaldada. Betoonist katusekivid on alati mõõdult väga täpsed. Betoonkive on paljudes erinevates värvides ning mitme erineva pinnakatte ning omadusega. Olenevalt katusekivi pinnaviimistlusest on betoonist katusekivide eluaeg 70-130 aastat.

 

Est-Stein Elegant Plus

kivikatused katusekivi elegant plus Klassikaline, kahe värvikihiga betoonist katusekivi, millel on lai valik värvitoone.
Est-Stein Elegant Plus katusekivi on läbinud Rootsi, Saksamaa ja Inglismaa karmide tehnikalaborite katsetused ning saanud palju kiitust nii katusekivi tugevuse, paigalduse lihtsuse kui ka eluea kohta. Kivi, mis on Euroopa tippkvaliteet!

Loe lisa

 

Est-stein Polar

kivikatused katusekivi Est-Stein Polar Est-Stein Polar katusekivide tootmises kasutatakse unikaalseid uue põlvkonna materjale, mis kindlustavad katusekivide esteetilise välimuse ja värvi säilimise vähemalt 30% pikema aja jooksul kui tavaline pinnakate. Värvivalikus on naturaalsust ja looduslähedust rõhutavad matid toonid. Polar katusekivil on ainulaadne omadus peegeldada tagasi päikesest kiirgavat kuumust, mis on eriti oluline, kui katuse all on magamistoad. Nii on teie majas ka suvel mõnus ja inimsõbralik kliima.

Loe lisa 

 

Est-Stein Protector

Est-Stein Protector Katusekivi, mille ainulaadne pinnaviimistlus hoolitseb selle eest, et katusekivid näeksid välja uutena veelgi kauem. Protector kivi katab spetsiaalne kaitsekiht mis tagab parema püsivuse UV-kiirgusele ning vastupanu sambla tekkele. Protector kivi on võitnud majaomanike poolehoiu nii Baltikumis Soomes kui ka Rootsis.

Loe lisa

 

Tegalit

Tegalit Uuenduskuuri läbi teinud kaasaegne, tasapinnaline betoonkatusekivi Tegalit rõhutab modernset arhitektuuri igal hoonel. Selle kiviga saad puhaste joontega funktsionalistliku katuse, mille välimus teeb kadedaks ka naaberküla elanikud.
Võrreldes Tegalit  kivi teiste betoonist katusekividega saate kohe selgeks milles peitub selle kivi võlu. Tulge meile külla või külastage hästivarustatud ehituspoode, et katsuda kivi pinnakatet ja testida ta tugevust. Kivi, millel on sisu!

Loe lisa

 

Savist katusekivid

Savi on puhas ning naturaalne materjal mis katusel ajaga muutub vaid kaunimaks. Savist katusekive on laias laastus kahte erinevat tüüpi: interlocking ehk valtsidega (Rubin, Turmalin, Nortegl jne) ning ilma valtsideta katusekivid (Vittinge). Ilma valtsideta katusekivid on just sellised nagu neid valmistati tuhandeid aastaid tagasi. Nad kannavad endas traditsiooni ning väärtusi. Valtsidega katusekive on ilmastikukindlamad kui traditsioonilised savikivid. 

 

Turmalin

Turmalin Turmalin on topeltvaltsiga tasapinnaline savist katusekivi, mille paigaldamine on lihtne. Tema värvid ja pinnatöötlused on loodud modernse arhitektuuriga sobituma. Tulemuseks on stiilne ja tänapäevane katus.

Loe lisa


Nortegl

Nortegl Klassikalise põhjamaise disainiga interlocking ehk topeltvalts savikivi. Lihtne paigaldada, kindel ja turvaline valik igale majale. See katusekivi on pisut suurem kui teised, niisiis sobib ta eriti hästi ka suurtele katusepindadele.
Tema stiilne kuju ja hea värvivalik teevad toote vägagi atraktiivseks. Roovisamm on sama, mis enamusel betoonkatusekividel, niisiis on see kivi ideaalne ka betoonkatuste väljavahetamisel savi vastu.

Loe lisa

 

Rubin 13V

Rubin 13V Eelistatuim Monier savikivi Baltikumis. Rubinil on  klassikaliselt luksuslik välimus ja disain, mis sobib paljudele erinevatele majadele, muutes nende välimuse kauniks ja omapäraseks. Samas on selle katusekivi hind väga mõistlik, tegelikult isegi soodne.

 Loe lisa

 

Granat 13V

Granat 13V Laialdaselt levinud savist katusekivi Granat on ajalooline topeltvaltsiga katusekivi. Seda tüüpi kivi on üks vanimaid teadaolevaid katusekive. Sellise kujuga katusekattematerjale on toodetud juba sajandeid. Seepärast näebki sellist kiviprofiili sageli ka vanematel majadel. Nii sobivad need hästi ajalooliste hoonete renoveerimiseks ning samas ka uute majade katustele.

Loe lisa

 

Vittinge E13

Vittinge E13Põhjamaisele ehitustraditsioonile kohane klassikaline savikivi. Kivi unikaalne värvus ja struktuur on äratuntavad katustel kõikjal Läänemereäärsetes maades.
Tõepoolest – väga armastatud katusekivi omab unikaalset naturaalset pinda ja paistab kaunis igal katusel. Täiuslik valik renoveerimistöödel või traditsioone ja ajalugu jäljendava uusehitise puhul. Selle katusekivi eluiga on pikk ja katuse välimus muutub iga aastaga aina kaunimaks.

Loe lisa

 

Vittinge T11

Vittinge T11 Põhjamaisele ehitustraditsioonile kohane klassikaline savikivi. Kivi unikaalne värvus ja struktuur on äratuntavad katustel kõikjal Läänemereäärsetes maades.
Tõepoolest – väga armastatud katusekivi omab unikaalset naturaalset pinda ja paistab kaunis igal katusel. Täiuslik valik renoveerimistöödel või traditsioone ja ajalugu jäljendava uusehitise puhul. Selle katusekivi eluiga on pikk ja katuse välimus muutub iga aastaga aina kaunimaks.

Loe lisa

 

Nova

Nova Nova on katusekivi, mis täiendab meie sortimenti uudse kuju ja funktsionaalsusega. Tegemist on ühelainelise, valtsühendusega katusekiviga,
millele lisatud kõik meie viimased uuendused. Tulemuseks on kõrgtehnoloogililne, väga lihtsalt paigaldatav katusekivi, mis sobib Baltimaade kliimasse ja mis muutub aastatega vaid ilusamaks. Kuigi ühelaineline, on see tugev ja stabiilne katusekivi millel võib muretult ka kõndida. Sellega teised ühelainelised kivid ei hiilga! Nova on ideaalne katusekivi renoveerimiseks. Ja kõike seda hea hinnaga!

Loe lisa

 

Kivikatuse turvatooted

Turvatooted katusel on sama olulised kui turvavöö autos. Nende eesmärk on kaitsta teie, teie lähedaste ja kaasmaalaste elu. Monier Eesti toodab erinevat turvavarustust (lumetõkked, turvakonksud, katuseastmed, käigusillad) kogu Euroopale. Kõik nende tooted on hoolikalt testitud ning omavad nende erinevate tehnikalaborite tunnistust. 

Loe lisa

Koostööpartnerid

Enco Est mvJanere mvLiimpuit mv  monier mvroto mvruukki mv

schiedel mvSFSintec mvteevenpuit mvVELUX mvwurth mv

Kontakt

OÜ Astro Ehitus
Loosauna
75219 Kihmla küla
Anija vald Harjumaa
Reg kood 10284613
KMKNR EE100332636
E-mail: info[at]astroehitus.ee